новини

Ще понад 60 об'єктів планують будувати і реконструювати в Харківській області - Світлична

На сесії Харківської обласної ради до Програми соціального і економічного розвитку області додали ще понад 60 об'єктів будівництва та реконструкції

Про це повідомила прес-служба Харківської ОДА,передає Є Харків! з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Голова Харківської обласної державної адміністрації (ОДА) Юлія Світлична зазначила, що під час 20-ї сесії депутати прийняли низку важливих для розвитку регіону рішень.

Зокрема, розширення переліку об'єктів будівництва та реконструкції, які включені для фінансування в рамках Програми соціального і економічного розвитку Харківської області (в 5-у частину програми додали ще понад 60 об'єктів).

"Профінансовано ті об'єкти, які вже були в програмі. Ми будемо ремонтувати ще більше закладів освіти та охорони здоров'я. У переліку - також об'єкти сфери житлово-комунального господарства та проекти програми "Енергія світла", - зазначила глава ХОДА.

Також вона повідомила, що під час сесії прийняли рішення виділити додаткове фінансування для будівництва обласного онкологічного комплексу.

"Ми знаємо, скільки людей хворіють на рак у Харківській області, тому створюємо якісні умови для тих, хто лікується, і тих, хто лікує. Нині будівництво онкологічного комплексу відбувається відповідно до встановлених графіків. На минулих сесіях ми вже виділяли на це кошти, проте, звичайно, не в повному обсязі. Потроху збільшуємо фінансування, не забираючи кошти у інших галузей, щоб усі потреби області були враховані. Розраховуємо на те, що буде фінансування з державного бюджету – відповідні пропозиції ми надали. Також просимо Міністерство охорони здоров'я, щоб вони врахували можливість оснащення центру новим обладнанням", - резюмувала Світлична.

Читайте також:Делегація із Харківщини вирушає до Польщі налагоджувати бізнес-зв'язки

3 червня 2019, 14:00

До теми

^ ^