новини

У Харкові ділянку, що має рекреаційне призначення, виділять під житлове будівництво

Міська рада Харкова віддасть ділянку на околиці Харкова під котеджну забудову підприємцю, що має бізнес у Криму

Ділянку поблизу будівлі Обласного дитячого туберкульозного клінічного санаторію Харківська міська рада планує віддати під садибну забудова, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Про це повідомляє «Харківський антикорупційний центр» із посиланням на проект рішення.

В ньому йдеться, що ПП «Юстек» нададуть дозвіл на розробку проекту землеустрою зі зміною цільового призначення земельної ділянки площею 0,7 га для садибної забудови по пр. Лозовеньківському, 55.

Крім того, депутати планують також надати дозвіл Носовському Вадиму Пантелеймоновичу на розробку земель проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення з земель рекреаційного призначення на землі садибної забудови.

Поряд протитуберкульозний дитячий санаторій. І ці землі мали рекреаційне призначення, у тому числі через це. Зараз тут планують розвернути будівництво. На мою думку, це незаконне рішення», - вважає депутат міськради Ігор Черняк.

Зазначимо, що ПП «Юстек» належить Вадиму Носовському.
Цей підприємець запам’ятався скандалом щодо виведення земель Липкуватівського аграрного коледжу.

Ще кілька років тому Носовський активно займався бізнесом в Росії, кажуть у «ХАЦ». Зараз у нього все ще є діючі фірми на територіях окупованого Криму, які він зареєстрував по російському законодавству.

Читайте також:На Харківщині знову активізувалися «чорні лісоруби»

9 жовтня 2019, 10:00

До теми

^ ^