новини

У Харківського коксового заводу з’явилося нове керівництво

Новими керівниками харківського «Коксохіма» стали люди з оточення Олександра Януковича

АТ «Сбербанк Росії» 25 вересня оформив на себе право власності на харківський «Коксохім». Раніше цілісний майновий комплекс підприємства був заставою по кредиту. Банк через роки судових засідань зміг відсудити комплекс, повідомляє ГО «Харківський антикорупційний центр», передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Бенефіціаром ТОВ «Коксовий завод «Новомет» став Євгеній Введенський. Підприємство передали в управління Сергію Кузярі та його партнерам

З повідомлень ЗМІ, Кузяра відомий як радник двох міністрів енергетики, людина Януковича і власник багатьох трейдингових компаній, які торгують вугіллям. Таких як «Енер.ком» і «Продакс».

У червні Кузяра говорив про можливість увійти до команди президента України Володмира Зеленського, а також сподівався на відновлення поставок вугілля з окупованих територій.

Ще одним представником нового власника став Олександр Мельников.

Ця людина також відома, як один з менеджерів оточення Олександра Януковича, які займалися постачанням вугільного обладнання.

Новими власниками стануть ТОВ «Вугільна компанія «Продакс», зареєстрована у Донецьку, і ТОВ «Торговий дім «Новомет», зареєстрована у Києві.

Перша фірма зареєстрована на самого Кузяру і входила до групи компаній родини Януковича.

Щодо другої, то її засновниками ще кілька днів назад були Кузяра та Мельников.

5 жовтня в реєстраційні дані ТОВ «Торговий дім «Новомет» були внесені зміни. Фірма отримала назву «Коксовий завод «Новомет». Директором став партнер Кузяри по бізнесу у Донецьку Олексій Фадєєв.

А засновником і бенефіціаром Євгеній Введенський. Ця людина є партнером власника мережі «Фуршет» і за сумісництвом депутат Київської міської ради Ігоря Баленко. Останній продовжує вести бізнес в окупованому Криму.

Читайте також:На Харківщині знову активізувалися «чорні лісоруби»

9 жовтня 2019, 13:00

До теми

^ ^