новини

У Харкові топ-чиновник Держгеокадастру ліг у лікарню

У Харкові перший заступник керівника ГУ Держгеокадастру опинився у кардіології

Суд не зміг відсторонити від посади та обрати запобіжний захід заступнику керівника ГУ Держгеокадастру у Харківській області, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем, бо чиновник, за даними адвоката, перебуває в лікарні, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Про це стало відомо з ухвал Київського райсуду від 15 жовтня, повідомляє «Харківський антикорупційний центр».
Нагадаємо, що 8 жовтня прокуратура затвердила підозру в.о. начальника ГУ Держгеокадастру у Харківській області у вчиненні 4 епізодів злочинної діяльності, передбачених ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

За даними слідства, чиновник у травні 2016 року незаконно видав накази про безоплатну передачу у власність фізичним особам – членам фермерського господарства земельних ділянок.
Землі, про які йдеться, розташовані на території Печенізького району Харківської області.

Відповідно до вимог чинного законодавства членам фермерського господарства дійсно можливо передати безоплатно у власність земельні ділянки, але не більше ніж у розмірі земельної частки (паю) члена сільськогосподарського підприємства, розташованого на території відповідної ради.
Таким чином із власності держави незаконно вибула сільськогосподарська земля особливо цінної групи ґрунтів, загальною площею майже 9 га, ринкова вартість якої приблизно 1 млн. 362 тис. грн.

11 жовтня суд мав розглядати запобіжний захід для чиновника. Прокуратура хотіла отримати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави 1,36 млн грн. А також відсторонити чиновника від посади на 60 діб.
Але зробити цього не вдалося.

Після того, як чиновник отримав повістку до суду, його адвокат повідомив про знаходження підозрюваного в кардіореанімаційному відділенні Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова.

Лікарня повідомила, що чиновника госпіталізували 10 жовтня з гіпертонічним кризом.

Пацієнт потребує подальшого обстеження та лікування. Проведення з ним слідчих та процесуальних дій можливе після стабілізації стану. Орієнтовний термін перебування на лікуванні в залежності від стану хворого до 21 дня», - йдеться у судовій ухвалі.

За даними ЗМІ, мова йде про в.о. очільника ГУ Держгеокадастру у Харківській області Василя Саранчу.

Читайте також:У Харкові поставили інклюзивний спектакль «Три лисички»

19 жовтня 2019, 09:00

До теми

^ ^