новини

Віктор Сиса може бути причетний до вирубки дерев на сотні мільйонів гривень

По команді Сиси у Жовтневому лісгоспі за півроку було вирубано дерев на 200 мільйонів грн, - Скоробагач

Директор Гутянського лісгоспу Віктор Сиса, затриманий  при спробі дати хабар детективу НАБУ, може бути причетний до вирубки дерев на 200 млн грн. Про це заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач повідомив в Facebook, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

За словами Скоробагача, Віктор Сиса далеко не в перший раз стає об'єктом уваги правоохоронних органів. Заступник голови Харківської облради висловив сподівання, що справу проти директора Гутянського лісгоспу буде доведено до кінця.

До речі, після проведення у обшуків у Сиси пару місяців назад, у нього знайшли 10 млн доларів, за половину цих грошей йому дали виїхати», - написав Володимир Скоробагач.

Крім того, заступник голови Харківської облради стверджує, що Сиса, за його даними, причетний до вирубки дерев на сотні мільйонів гривень.

Якщо коротко про його «роботі», то тільки в одному Жовтневому лісгоспі по команді Сиси за півроку було вирубано дерев на 200 мільйонів гривень. Уявляєте про які заробітки йшлося і скільки він поклав до власної кишені за роки свого «кураторства»?» - зазначив Скоробагач

Читайте також:Інспектори виявили незаконно зрубані дерева

4 листопада 2019, 10:00

До теми

^ ^