новини

У Харківській області готуються до старту продажів новорічних ялинок

У Харківській області стартувала ялинкова кампанія. У регіоні хочуть продати півмільйона дерев

У Харківській області готуються почати продаж новорічних ялинок в поточному сезоні. Про це повідомляє прес-служба ХОДА, передає  Є Харків! з посиланням на  kharkov.comments.ua.

Новорічні ялинки заготовляють заздалегідь - таким чином, щоб не нашкодити стану лісового господарства. Ті дерева, які збираються вирубати на продаж, висаджують на спеціальних плантаціях (вони зайняли близько 5 тис. га). Більш того, зараз в деяких областях вирощують ялинки в горщиках, які не потрібно рубати.

При цьому кількість новорічних дерев, які збираються продавати, зазвичай визначається за заявками споживачів і реалізаторів. У Харківській області державні лісгоспи розраховують на 500 тисяч штук. При цьому вони будуть позначені спеціальними бірками, інформацію з яких можна перевірити в Системі електронного обліку деревини. Так можна убезпечити себе від покупки нелегальних дерев.

Уточнюється, що в середньому по країні ялинка в державному лісгоспі продається по 75 гривень за погонний метр, а ціни на дерева в горщиках стартують від 100 гривень. При цьому купувати ялинки можна прямо в державних лісгоспах. Це буде значно дешевше, ніж на ялинкових базарах.

Читайте також:У Харкові біля ялинки встановлять будинок Діда Мороза за 6 мільйонів

24 листопада 2019, 15:00

До теми

^ ^