новини

Харківський антикорупційний центр не запросили на виїзне засідання комітету Верховної Ради

ХАЦ не покликали в ХОДА на виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

Сьогодні, у Харкові, у приміщенні Харківської ОДА, відбувається виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики. Але найзапекліших борців із корупцією на Харківщині – Харківський антикорупційний центр – не покликали, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Ця ситуація для Харківського антикорупційного центру є незрозумілою. Незрозумілою є також позиція голови Харківської ОДА Олексія Кучера щодо організації засідання комітету, так само як і незрозумілою залишається і позиція народних депутатів комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, у тому числі наших колег. Вказана позиція може свідчити лише про реальні наміри представників влади щодо бажання дійсно розібратися у ситуації, що склалася. Так само, як і реального намагання налагодити співпрацю з інститутами громадянського суспільства в нашому регіоні», - написали ХАЦ на своїй сторінці в Facebook.

На цьому засіданні в порядку денному 3 питання:

- питання незаконної передачі у приватну власність земель Національного природного парку «Гомільшанські ліси»;

- розтрата бюджетних коштів на ремонтно-будівельні роботи автомобільних доріг і об’єктів інфраструктури області;

- ефективність використання бюджетних коштів у Балаклії на відновлення інфраструктури після вибухів боєприпасів.

ХАЦ нагадали, що всі вище згадані проблеми неодноразово потрапляли у фокус їхньої уваги. Вони дослідили сумнівну передача земель парку «Гомільшанські ліси» у власність депутата Харківської міськради Андрія Саєнка. Та не менш сумнівне розпорядження голови Харківської ОДА на той час, Ігоря Райніна, щодо виділення земель парку «Гомільшанські ліси» у власність своєму оточенню.

Читайте також:У Харківській міськраді чиновники побудували злочинну схему

29 листопада 2019, 09:00

До теми

^ ^