новини

Сім'я прокурора Харківської області отримує дорогі подарунки від родичів з «ЛНР», - ЗМІ

Родичі прокурора Харківської області, які проживають на непідконтрольній території Донбасу, роблять йому дорогі подарки

Теща прокурора Харківської області Олександра Фільчакова, яка робить його родині дорогі подарунки, ймовірно, проживає на непідконтрольній українській владі території Луганської області. Про це йдеться в розслідуванні "Обозревателя", передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Так, згідно з даними з декларації 40-річного прокурора Харківської області Олександра Фільчакова, його дружиною є Юлія Фільчакова, уродженка міста Антрацит Луганської області, також екс-співробітниця прокуратури. У день призначення чоловіка на нову посаду вона подала декларацію за фактом звільнення.

Втім, інтерес журналістів викликав не цей документ, а декларація про суттєві зміни в майновому положенні, оприлюднена навесні поточного року. У ній Фільчакова повідомила, що її мати Олена Шуміліна подарувала їй 270 тисяч гривень. При цьому раніше вона ж надавала дочці право користування автомобілем BMW X5.

У розслідуванні йдеться про те, що і сам Олександр Фільчаков користується майном, яке належить вже його родичам. Такий же як і у дружини автомобіль BMW X5 в користування йому віддав батько. А будинок площею 211 кв. м і земельні ділянки, які перебувають у користуванні у Фільчакових, належать матері прокурора.

Цікаво, що, за даними джерел "Обозревателя", теща прокурора Олена Шуміліна живе на окупованій території, а саме в Антрациті. На користь достовірності цієї інформації свідчить те, що Шумилина активно користується забороненою в Україні соцмережею "Однокласники" і вказує там Антрацит у якості свого місця проживання. Крім того, з цього міста велика частина її кола спілкування. Втім, теща прокурора офіційно зареєстрована в Харкові.

Без описания 4

Відомо, що Шуміліну належать 50% ТОВ "Каталокс", зареєстрованого в 2017 році (основний вид діяльності - лісництво і інша діяльність в лісовому господарстві). Обговорювати з журналістами "Обозревателя" свою діяльність і місце проживання теща Фільчакова не стала.

Ще одним родичем Юлії Фільчакової, що пов'язаний з непідконтрольною українській владі територією Донбасу і робить дорогі подарунки, є 72-річний Володимир Пузін (нібито дід дружини прокурора).

Згідно з даними в декларації, у 2018 році він подарував 140 тисяч грн Юлії Фільчаковій. У розслідуванні відзначається, що Пузін є засновником двох підприємств, зареєстрованих на території Луганської області, вид діяльності яких - видобуток кам'яного вугілля

Читайте також:У Харкові одному з чиновників міськради обрали запобіжний захід

 

29 листопада 2019, 14:00

До теми

^ ^