новини

На митному посту в Харківській області під час обшуків знайшли більше 187 тисяч

Під час обшуків на харківському митному посту співробітники ДБР і прокуратури знайшли за батареями «нічийні гроші»

Правоохоронці в ході одного з досудових розслідувань, що стосуються харківської митниці, провели обшуки на митному посту в Харківській області. Про це дізналися в ході виїзного засідання Антикорупційного комітету Верховної Ради у Харкові, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Прокурор Харківської області Олександр Фільчаков повідомив, що зараз правоохоронці проводять розслідування, пов'язане з митним постом "Гоптівка". У прокуратурі з'явилася оперативна інформація від прикордонників, що на ньому по зеленому коридору з РФ в'їхали 13 мікроавтобусів з товарами народного споживання: продуктами та одягом. Досудове розслідування проводиться за ч.2 ст.354 КК України. У його рамках на посаді провели обшуки, а також вилучили відеоматеріали та інші речові докази.

Під час розслідувань ми 4 рази зверталися до начальника митниці, щоб отримати відео з камер спостереження. Їх не надавали, і ми були змушені провести обшуки", - розповів Фільчаков.

За його словами, в ході слідчих дій правоохоронці виявили "безгоспні гроші": 137 тисяч гривень, 807 тисяч російських рублів та 60 євро. З урахуванням, що обшуки проходили на початку дня.

Коли працівники митниці побачили співробітників ДБР і прокуратури, вони просто їх викидали. У нас є відеозаписи, коли гроші викинули за батарею, шафи", - повідомив Фільчаков.

Читайте також:У Харкові поліція затримала 20-річного організатора інтернет-магазину з продажу наркотиків

29 листопада 2019, 17:00

До теми

^ ^