новини

Харківські неповнолітні булерші масово напали на школярку

«І серветки купи, щоб кров змити» - у Харкові дівчата влаштували групове побиття ровесниці

Чотирихвилинне відео, де дівчата б'ють однолітку кулаками і ногами, плюють їй в обличчя і навіть ставлять на коліна, за лічені години розлетілося в соцмережах, передає  Є Харків! з посиланням на  kharkov.comments.ua.

Організаторка бійки, а слідом за нею і нападники, звинувачували свою жертву, що та краде гроші. На відео чутно, як дівчинка скрикує і плаче від болю, але це викликає у нападників лише сміх і додаткову агресію.

Ініціатор бійки, відома як Malaya_1702_privat не приховувала обличчя.

Без описания 11

І навіть виклала відео бійки на свій сторінці в Instagram. Зараз обидві її сторінки закриті. І все ж до соцмереж встигли потрапити її фотографії в головному уборі, який носять курсанти поліції, і фрагменти листування, де зловмисниця називає себе «ментом».

Без описания 1

План такий. Я вилітаю на неї в бинтах, ти знімаєш «як каже Кирюша» її прихованою опер. зйомкою»- пише учасниця бійки Malaya_1702_privat.

Без описания 11

«Головне в кущах або в лісі. І серветки купи, раптом кров щоб змити, щоб мене не взяли. Я ж як би мент», - підкреслює Malaya_1702_privat.

Без описания 12

У Харківському національному університеті внутрішніх справ немає таких курсанток, повідомила «Коментарям. Харків» прес-секретар вузу Ірина Щербакова. В університеті вже бачили фотографії з соцмереж і перевірили всіх, хто навчається.

Однак з листування нескладно припустити, що юна агресорка або перебуває в родинних, або в романтичних стосунках із курсантом цього вузу. Вона посилається на нього, оперує лексикою правоохоронців і, ймовірно, шапку теж взяла у «Кирюші».

У прес-службі ГУ Нацполіціі в Харківській області заявили, що інформацію про інцидент вже внесли в Журнал єдиного обліку. Зараз співробітники ювенальної поліції Шевченківського району перевіряють і намагаються встановити всіх учасників бійки.

Читайте також:У лікарні Харкова активісти накинулися з кулаками на медсестру приймального відділення

30 листопада 2019, 13:00

До теми

^ ^