новини

З'явилися подробиці про обшуки на «Гоптівці» та каналі контрабанди під Харковом

У прокуратурі розповіли, як проводили обшуки на митному посту Гоптівка під Харковом

9 листопада 13 мікроавтобусів з незадекларованим товаром перетнули кордон України в пункті пропуску "Гоптівка", прикордонники не запросили у водіїв відповідні документи і пропустили їх. Про це повідомили в прокуратурі Харківської області, передає  Є Харків! з посиланням на  kharkov.comments.ua.

10 мікроавтобусів проїхали через "зелений коридор", де кордон перетинають транспортні засоби без багажу, ще 3 - через "червоний", але не подали декларації.

Прикордонники закрили на це очі, хоча в разі перевезення незадекларованого товару водії повинні були сплатити штраф у розмірі 100% від його вартості. Тим часом, за даними прокуратури, вартість товарів склала понад 10 тисяч євро.

Крім того, ще 10 мікроавтобусів з товарами перетинали кордон з 11 по 20 листопада. Однак на цей раз їх зупинили, а товар вилучили.

Правоохоронці в рамках розслідування інциденту провели обшук на митному пункті "Гоптівка", вилучивши там документи, записи з камер і гроші, які митники ховали за батареями, під сканером, на підвіконні, за шафами і в сміттєвому відрі.

Без описания 6

 

Без описания 2

Читайте також:На митному посту в Харківській області під час обшуків знайшли більше 187 тисяч

 

 

30 листопада 2019, 15:00

До теми

^ ^