новини

«Уже шкодую» - журналісти поспілкувалися з дівчиною, яка влаштувала в Харкові побиття знайомої

Ініціатор бійки, яка сталася між дівчатами на Олексіївці в Харкові поспілкувалася з журналістом

Чотирихвилинне відео, на якому дівчата б'ють однолітку кулаками і ногами, плюють їй в обличчя і навіть ставлять на коліна, за лічені години розлетілося по харківських соцмережах. Вони звинувачували свою жертву, що та краде гроші, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Журналісту «Коментарів. Харків» вдалося зв'язатся з ініціатором бійки. Дар'я поки не усвідомила, що понесе кримінальну відповідальність за скоєне.

Про мене пишуть 90% неправди і загрожують, зізналася організатор бійки Дар'я. Виявилося, що дівчата, і постраждала, і ті, хто її били, спілкуються в одній компанії.

Вийшло так, що дівчинка з благополучної сім'ї, є те, є се. Просто у неї була манія - брати і красти. І це повторювалося протягом двох-трьох років. Пропадали речі, гроші. Вона вчиться-працює, але постійно краде з кишень дівчаток. І ми її попереджали. Сподіваюся, тепер вона зрозуміла», - продовжує гнути свою лінію 18-річна Дарина

Без описания 6

Погано оцінюю (свій вчинок - прим.авт.), Тому що мені вже загрожують, розповіла Дар'я.

Розумієте, те, що про мене пишуть - 90% неправда. По-перше, я повнолітня, по-друге я була твереза. На веб-порносдудіі не працюю», - ображається на реакцію соцмереж на її вчинок Дарина

За словами Дар'ї, багато її знайомі думають, що вона - курсантка в Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Без описания 10

У мене фотка була в шапці в Instagram. Її друг подарував », - пояснила Дарина.

Без описания 5

18-річна дівчина дійсно виставила цей вуз місцем навчання у соціальних мережах, але вона не є його студенткою.

Читайте також:Шестеро невідомих побили директора харківського парку «Юність» Тимура Зайдуллаєва

30 листопада 2019, 17:00

До теми

^ ^