новини

На улаштування новорічної ілюмінації по вул. Сумській в Харкові витратять 17,8 млн. грн

У Харкові на Сумській засяє «зоряне небо», а на Науковій обертається новорічний олень

Департамент комунального господарства Харківської міськради протягом жовтня та листопада уклав три договори загальною вартістю 17,8 млн.грн. щодо реконструкції мереж зовнішнього освітлення по вул. Сумській (від пров. Мечнікова до вул. Скрипника) з улаштуванням світлової ілюмінації, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Про це стало відомо з системи публічних закупівель «ProZorro». Роботи з монтажу новорічної ілюмінації вже розпочалися - відповідні фото виклали користувачі соцмереж. У тендерній документації вказано, що, зокрема, встановлять 36 світильників та змонтують 580 світлодіодних гірлянд.

Без описания 12

У «Харківському антикорупційному центрі» додали, що за 164 тис.грн. замовили розробку проектної документації щодо улаштування світлової ілюмінації, а за 261 тис.грн. - технічний нагляд за виконанням робіт. Основний договір на 17,35 млн.грн. щодо улаштування «зоряного неба» уклали з ТОВ «МПК Енергопостач». Майже всі роботи виконають у грудні 2019 року. Згідно з кошторисом, найбільш витратним буде встановлення 406 комплектів ілюмінації розміром 2 на 3 метри та вартістю 24,625 тис. грн. за 1 шт. Загальна вартість встановлення цих 406 комплектів становить 10 млн.грн.

Крім цього, нова новорічна фотозона з оленем з’явилася біля станції метро «Наукова». У соцмережах пишуть, що олень не лише світиться, а обертається навколо своєї осі.

Без описания 8

Читайте також:У Харківській області готуються до старту продажів новорічних ялинок

 

 

2 грудня 2019, 19:00

До теми

^ ^