новини

На «Барабашово» стався черговий конфлікт між підприємцями та адміністрацією ринку

В поліції розповіли про черговий конфлікт на Барабашово між адміністрацією ринку та підприємцями

На ринку «Барабашово» стався черговий конфлікт між підприємцями, які торгують на ринку, та адміністрацією, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua

Як повідомили  у Відділі комунікації поліції Харківської області, на пульт 102 надійшов дзвінок від громадянина, який повідомив, що невідомі намагаються пошкодити кілька контейнерів, що розташовані на території ринку. 

Як з’ясувалося, конфлікт стався між підприємцями та адміністрацією ринку щодо оренди приміщень. Порушень громадського порядку не виявлено. За медичною допомогою ніхто не звертався. Даний факт було внесено до Єдиного обліку заяв та повідомлень Київського відділу поліції у м. Харкові. Триває перевірка», - розповіли у Відділі комунікацій.

Про подію в одному з Харківських Telegram-каналів повідомили і підприємці. Вони виклали фото з місця події та розповіли: «На Баріку знов «качелі». Невідомі «зашуруплюють» крамниці підприємців та міській землі. Підприємці викликали поліцію та намагаються розблокувати свою власність».

Без описания 12

Пізніше з повідомлення цього ж Telegram-каналу «Коментарям. Харків» стало відомо, що до торгових рядів прибули невідомі молодики спортивної статури. Вони допомогли підприємцям розшурупити їхні магазини. 

Без описания 3

Без описания 2

Читайте також:У Харкові Кернес вийшов на стежку війни: «Карфаген має бути зруйнований»

 

 

3 грудня 2019, 13:00

До теми

^ ^