новини

У Харкові переповнений дитсадок, де вихованці спали і гуляли по черзі, розселили

Батьки дітей з 127 дитсадка Харкова домоглися, щоб вихованців 178 дитсадка повернули до їх «рідної» установи

Історія з переповненим дитячим садком № 127, куди без відома і згоди батьків підселили на півроку вихованців із 178 дитсадка, несподівано завершилася хепі-ендом. Усіх дошкільнят із 178 дитсадка повернули в їх рідну установу, несподівано завершивши тривалий ремонт харчоблоку, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Без описания 11

 Як ми повідомляли раніше, що в 178 дитсадку йшов капітальний ремонт, і щоб його закінчити, начальник Шевченківського райвідділу освіти Юлія Башкірова призупинила роботу виховного закладу на півроку, а дітей перевела в 127 дитсадок. Адміністрація і чиновники від освіти приховували наказ від батьків вихованців 127 саду і від журналістів.

Без описания 11

Після переїзду групи виявилися переповненими, ліжок, столів і одежних шаф на всіх малюків не вистачало. В результаті діти спали, їли і гуляли по черзі. А через те, що старшу групу з 178 дитсадка розмістили в актовій залі, у дошкільнят близько півроку не було занять музикою, спортом і святкових ранків.

Без описания 3

Батьки дітей з 127 дитсадка написали десятки скарг в обласне і міське управління освіти, в Держспоживслужбу. В результаті дошкільний заклад перевірила комісія і знайшла порушення.

У висновку, який склала виконуюча обов'язки начальника управління Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в Харкові Неля Рапота, говорилося, що в дитсадку № 127 дійсно не вистачало меблів на всіх, а адміністрація «не створила належних умов» для такого масштабного переїзду.

Без описания 8

І хоча чиновники від освіти до останнього не визнавали, що порушили ст. 14 Закону України «Про дошкільну освіту», адміністрації Шевченківського району довелося дати задній хід. У рекордні терміни харчоблок багатостраждального дитсадка № 178 відремонтували, а дітей повернули в рідні Пенати.

Читайте також:На Харківщині суттєво знизився рівень захворюваності на кір

4 грудня 2019, 17:00

До теми

^ ^