новини

«Топаз» програв у Верховному Суді. Скарги захисників залишили без задоволення

Верховний Суд відмовився виправдовувати «Топаза». Вирок залишився незмінним

Верховний Суд України залишив без змін судові рішення щодо учасника масових заходів у Харкові, який закликав до введення російських військ в Україну, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Проголошення повного тексту постанови у суді анонсували на 9 грудня. Про це «Коментарі. Харків» дізналися із повідомлення Верховного суду.

5 грудня 2019 року колегія суддів Другої судової палати Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду залишила без задоволення касаційні скарги захисників Ігната Кромського на вирок Київського районного суду м. Харкова від 30 січня 2018 року та ухвалу Апеляційного суду Харківської області від 12 липня 2018 року», - йдеться в повідомленні.

«Топаз» був визнаний винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.110, ч.1 ст.294, ч.2 ст.289 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, масові заворушення, незаконне заволодіння транспортним засобом) КК Україна та засуджений до позбавлення волі на 8 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, «Топаз» в лютому 2014 року був охоронцем Антимайдану в Маріїнському парку в Києві. Харків'янин прославився на всю країну, коли в мережі з'явився ролик під назвою «Топаз, дай команду». 

30 січня 2018 року Київський районний суд Харкова засудив Гната Кромського до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. 

Прокуратура довела, що підсудний був організатором захоплення приміщення Харківської обласної державної адміністрації 1 березня 2014 року, учасником побиття євромайданівців, яких змусили пройти через так званий «коридор ганьби», а також організатором масових заворушень 14 березня 2014 року на вул. Римарській, під час яких загинули люди», - відзначали тоді обвинувачі.

Читайте також:Нацбанк повинен за рішенням суду зняти обмеження, накладені на Мегабанк

5 грудня 2019, 10:00

До теми

^ ^