новини

200 гектарів лісу на березі Печенізького водосховища незаконно «подарували» приватнику

На Харківщині 200 гектарів лісу незаконно передали у приватну власність

Прокуратура розпочала розслідування. В Харківській області ділянку лісу вартістю 250 мільйонів гривень на березі Печенізького водосховища незаконно передали у приватну власність. Про це  дізналися у прес-службі прокуратури Харківської області, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

У Вовчанському районі службові особи районного відділу Держгеокадастру та сільської ради незаконно та безоплатно передали у приватну власність одного із житлово-будівельних кооперативів понад 200 гектарів лісу на березі Печенізького водосховища. 

Після передачі цільове призначення ділянки незаконно змінили, її вилучили з лісового фонду і передали у власність приватної юридичної особи.

До цього землі перебували у постійному користуванні ДП «Вовчанське лісове господарство».

Відповідно до вимог чинного законодавства вказана земельна ділянка могла бути вилучена з постійного користування державного лісгоспу зі зміною цільового призначення лише за погодженням Кабінету Міністрів України», - пояснили у прокуратурі.

Прокуратура області розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Також у прокуратурі пообіцяли вжити необхідних заходів щодо повернення землі у  державну власність.

Читайте також:З понеділка харків'яни зможуть їздити на тролейбусах по новому маршруту

5 грудня 2019, 14:00

До теми

^ ^