новини

У Харкові посадових осіб КП та приватної фірми підозрюють у розтраті бюджетних коштів

Посадових осіб КП «Шляхрембуд» та ТОВ «Паркінг+» підозрюють у розтраті бюджетних коштів

Правоохоронці Харкова підозрюють посадових осіб КП «Шляхрембуд» та ТОВ «Паркінг+» у розтраті бюджетних коштів під час виконання капітального ремонту вулиць Коцарської, Малиновського, Дмитрівської, Ярославської та Великої Панасівської, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Про це стало відомо з ухвали Ленінського райсуду міста. Загальна вартість ремонту п'яти цих вулиць протягом 2017-2019 років склала 129,2 млн.грн. Слідчі встановили, що під час виконання капітальних ремонтів цих вулиць ТОВ «Паркінг+» та КП «Шляхрембуд» повинні були встановити нові бортові камені. При цьому, оглядом місця події встановлено, що бортовий камінь на вул. Коцарській, Малиновського, Ярославській, Великій Панасівській та ділянці вул. Коцарської після проведення ремонтних робіт візуально має вигляд як такий, що не замінений на новий. Усього згідно з кошторисами капітального ремонту цих 5 вулиць, мали встановити бортових каменів на 220 тис. грн. Суд задовольнив частково клопотання прокурора та дозволив доступ до речей та документів, які перебувають у володінні департаменту будівництва та шляхового господарства міськради.

За інформацією «Харківського антикорупційного центру», директор департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради Володимир Чумаков до 2010 року був співвласником та директором ТОВ «Паркінг+». Зараз фірма записана на гонконгський оффшор.

Читайте також:Харківський антикорупційний центр не запросили на виїзне засідання комітету Верховної Ради

9 грудня 2019, 14:00

До теми

^ ^