новини

Наталія Химич назвала харківський притулок для тварин «зоною смерті»

Волонтер заявила, що в харківському притулку щодня вбивають сорок тварин

За словами волонтера, на території комунального підприємства «Центр поводження з тваринами» щодня вбивають сорок собак, передає  Є Харків! з посиланням на bastion.tv.

Коли я приїжджала до Харкова, аби врятувати хоч одне життя, підходячи до кліток, вони всі (тварини – ОБ) намагалися мені сподобатися, маленькі і великі, адже я була їхнім єдиним шансом на життя, простягали лапки і мордочки – забери мене. Мене… А по КП розносився вій і крики – це вбивали планових… 40 в день», – написала Химич на своїй сторінці.

Наталія Химич наголосила, що число сорок – це саме щоденна норма

Сорок собак щодня. Вісімсот собак щомісячно. Десять тисяч собак щорічно. Один раз на квартал тяжка двадцятитонна вантажівка, повна чорних пластикових кульків, із яких стирчать лапи, морди, покидає двір підприємства», – написала вона.

Також волонтер заявила, що знищення тварин відбувається на тлі некомпетентності міської влади і розтрати бюджетних коштів.

Наразі у комунальному підприємстві не прокоментували ситуацію зі звинуваченнями.

 КП «Центр поводження з тваринами» не вперше стає предметом критики.

Мітинг у Києві, 2012 рік

Так, про діяльність центру неодноразово писали ЗМІ. А в 2012 році небайдужі активісти намагалися привернути увагу до проблеми, проводячи мітинг у столиці.

Читайте також:У Харкові пенсіонерку вбито у власній квартирі

 

9 грудня 2019, 15:00

До теми

^ ^