новини

З директора харківського лісгоспу Віктора Сиси зняли електронний браслет

Суд продовжив запобіжний захід директору Гутянського лісгоспу Віктору Сисі, але зняв з нього електронний браслет

Одіозному директору Гутянського лісгоспу в Харківській області Віктору Сисі змінили запобіжний захід. Про це  дізналися з відповідного рішення Вищого антикорупційного суду, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Віктора Сису затримали наприкінці жовтня при спробі дати хабар детективу Національного антикорупційного бюро. За верссією правоохоронців, за 100 тисяч доларів лісник пропонував співробітникові НАБУ закрити кримінальне провадження, пов'язане з незаконним продажем неврахованої деревини і лісоматеріалів лісгоспу за заниженими цінами підконтрольним Сисі приватним підприємствам.

У якості запобіжного заходу Сису помістили до СІЗО, проте 4 листопада члени його сім'ї внесли за нього заставу в розмірі 4,994 млн грн. До 28 грудня підозрюваний мав не залишати Золочів і смт Гути без дозволу прокурора або детектива, повідомляти їм про зміну місця проживання, не спілкуватися з особами, пов'язаними з його справою, і носити електронний браслет. Також Сису зобов'язали здати закордонний паспорт на час розслідування.

 Вищий антикорупційний суд до 31 січня 2020 року продовжив всі зобов'язання, крім необхідності носити електронний браслет.

Читайте також:«Я такого не бачив у фільмах жахів» - син звільненої з полону медсестри Марини Чуйкової

4 січня 2020, 17:00

До теми

^ ^