новини

Юлія Світлична зустрілася з родиною, яка отримала житло за програмою підтримки дітей-сиріт

Світлична зустрілася з родиною Крижановських, що за програмою підтримки дітей-сиріт отримала власне житло у Пісочині

Депутат Харківської обласної ради Юлія Світлична зустрілася з родиною Крижановських, які в минулому році отримали житло в Пісочині за програмою підтримки дітей-сиріт. Відповідний пост вона опублікувала в Facebook, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

За словами Світличної, за останній рік в сім'ї відбулися великі зміни. У родині з'явилася дівчинка. Маленькій Анастасії вже виповнилося 4 місяці. Юлія Світлична поспілкувалася з родиною, привітала їх з поповненням. Не обійшлося і без подарунків.

Нагадаємо, як повідомляв раніше , у травні 2018 року в селищі Пісочин Юлія Світлична передала дітям-сиротам ключі від квартир. У дво- і трикімнатних апартаментах вже був зроблений ремонт, стояли меблі, а також побутова техніка.

Тоді для сиріт з Харківської області було закуплено 15 об'єктів: 12 квартир і таун-хаус. У ньому - чотири квартири для 20 дітей-сиріт (у Зміївському, Харківському та Первомайському районах). Також були придбані 2 житлових будинки - для дитячих будинків сімейного типу в Красноградському та Зміївському районах.

Читайте також:Юлія Світлична здала плазму крові в рамках благодійного проекту

21 січня 2020, 17:10

До теми

^ ^