новини

По Харківській області тепер можна літати на попутних літаках

Приватні літаки малої авіації можуть брати від одного пасажира до трьох

На Харківщині планується створити некомерційну службу авіаперевезень приватними літаками. Про це у соцмережі Facebook повідомив ініціатор проекту Юрій Сагайдачний, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Зі слів пілота Цивільного повітряного патруля, для пасажирів з Харківської області планується створити портал, аналогічний французькому Wingly. Варто відзначити, що компанія Wingly управляє платформою airharing, за допомогою якої пілоти можуть пропонувати пасажирам місця у своїх рейсах, стягуючи з кожного пасажира частку експлуатаційних витрат. Сагайдачний зазначив, що іноді ціна загального рейсу може бути менше, ніж на порівнянному комерційному рейсі.

Пілот також розповів, що організація рейсів можлива з будь-яких населених пунктів, де є аеродроми, - наприклад, в Харків із Сахновщини, Краснограда, Кегичівки, Зачепилівки, Лозової, Первомайського, Золочева. А ось в Зміїві відповідного аеродрому немає, тому туди літати в рамках проекту немає можливості. Зате можна організувати рейси у Львів, Київ, Полтаву, Суми і Дніпро.

Приватні літаки малої авіації можуть брати від одного пасажира до трьох. До речі, перший рейс вже виконаний. Пасажирів доставили з Краснокутська в Харків, - розповів Сагайдачний.

Читайте також:«Чаша переповнена»: нардепів в Україні може стати менше на третину

8 лютого 2020, 09:00

До теми

^ ^