новини

У Харкові перенесли старт E-ticket для пільговиків

У Харкові не встигають видавати пільгові Е-ticket

Пільговики перейдуть на E-ticket у квітні, а не в березні, як це планувалося раніше. Про це дізналися у прес-службі Харківської міської ради, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

До початку весни всім видати електронні квитки не встигнуть, картки ще не отримали багато пільговиків. Всього видали близько 390 тисяч пільгових E-ticket. Потрібно видати ще близько 200 тисяч карток. E-ticket видають кожного дня. У мерії кажуть, що роблять все можливе, щоб прискорити цей процес та спростити процедуру отримання карток. 

Наразі електронні карти вже отримали майже всі школярі та студенти. Однак деякі вищі навчальні заклади подали заявки не в повному обсязі, тому процес ще триває. Завершити видачу пільгових електронних Е-ticket планують до 1 квітня.

Для цього необхідно звернутися в управління соціального захисту за місцем проживання. Спеціалістам треба пред’явити паспорт, ідентифікаційний код та документ, який підтвердить право на пільгу. За інформацією міської ради, на облік мають стати ще близько 80 тисяч пільговиків. 

Громадяни пільгових категорій отримають 50 безкоштовних поїздок в метрополітені і 50 поїздок в трамваях і тролейбусах на місяць.

Читайте також:В Харкові електронний білет Е-ticket впровадять ще й у маршрутках

11 лютого 2020, 10:00

До теми

^ ^