новини

В Харківській області перевірили додержання законодавства щодо санітарних норм харчування дітей

На Харківщині виявили порушення санітарних норм харчування у школах та дитсадках

У минулому році на Харківщині перевірили понад 600 закладів освіти щодо додержання вимог санітарного законодавства при організації харчування. Перевірки виявили низку недоліків. Про це  дізналися у ГУ Держпродспоживслужби в області, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

За результатами перевірок керівникам закладів надали 50 приписів та понад 72 листів з пропозиціями щодо покращення ситуації. За порушення  санітарних норм до адміністративної відповідальності притягнули 8 осіб.

У Держпродспоживслужбі повідомили, що найчастіше реєстрували порушення ведення документації, несвоєчасне погодження або недотримання меню. Так, у примірних двотижневих меню найчастіше не вказували вагу виходу страв та не включали сезонні продукти, проте додавали страви, які не рекомендовані для реалізації у закладах освіти. Зокрема натуральну каву та страви технологія приготування яких передбачає додавання недозволених для використання у закладах освіти приправ та спецій, тощо

Крім того, виявилося, що співробітники закладів не завжди погоджували перелік постачальників харчових продуктів, а персонал харчоблоків не дотримувався  термінів проходження медичних оглядів, правил особистої гігієни, температурного режиму холодильного обладнання, режиму прибирання та дезінфекції тощо.

Читайте також:Митники затримали дві машини з контрабандним алкоголем та цигарками

11 лютого 2020, 18:00

До теми

^ ^