новини

Яну Світличну назвали кандидатом-клоном депутата Юлії Світличної

На 179 окрузі в Харківській області влада зареєструвала клона Світличної, - КВУ

Після того, як депутат облради Юлія Світлична заявила про те, що буде балотуватися в нардепи від 179-го округу, в Комітеті виборців України заявили про відродження технології клонів, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

За словами голови КВУ Олексія Кошеля, свою декларацію від цього ж округу подала ще один кандидат, ім'я і прізвище якої співзвучні з даними депутата. Яну Світличну назвали кандидатом-клоном.

За словами Олексія Кошеля, під час минулих парламентських виборів влітку 2019 року влада постійно заявляла про велику кількість "двійників", які атакували кандидатів. Зараз, за словами голови КВУ, точно таку ж технологію вона застосовує вже до своїх опонентів. 

Комітет виборців України звертає увага Центральної виборчої комісії на неприпустимість практики нечесної боротьби на виборах, можливих спроб маніпуляцій з метою впливу на результати голосування та необхідності забезпечення демократичного і прозорого виборчого процесу, - заявляє Кошель. 
 Нас турбує, що напередодні місцевих виборів 179-й округ можуть перетворити в черговий майданчик для відпрацювання політичних технологій на кшталт 205-го чернігівського округу або виборів міського голови Мукачева у 2004-му. Зараз все залежить виключно від влади. Чекаємо завершення реєстрації і рахуємо кількість двійників у бюлетені".

Читайте також:Юлія Світлична йде в нардепи від Харківської області

14 лютого 2020, 10:00

До теми

^ ^