новини

На Харківщині чиновниця незаконно використовувала кошти громади на оплату адвокатів

Всього внаслідок злочинних дій місцевому бюджету були завдані збитки на суму 193 500 гривень.

Зловживаючи службовим становищем, посадовиця Дергачівської міської ради протягом 2017-2018 років укладала договори з адвокатськими об’єднаннями про надання адвокатських послуг колишнім працівникам зазначеної міськради в межах досудового розслідування за різними кримінальними провадженнями, передає  Є Харків! з посиланням на cripo.com.ua.

 Оплата цих послуг здійснювалася за гроші територіальної громади.

На изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоят

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що виконуюча обов’язки голови Дергачівської міської ради Харківської області разом з директором одного з адвокатських об’єднань уклала ряд договорів та додаткових угод до них про надання адвокатських послуг за рахунок територіальної громади колишнім працівникам Дергачівської міської ради у кримінальних провадженнях відносно них, у тому числі у тих, де потерпілою стороною є вказана міськрада.

З урахуванням зібраних детективами доказів протиправної діяльності, прокурор Харківської області 30 квітня поточного року повідомив зловмисниці про підозру у скоєнні кримінального правопорушення. Жінці загрожує до 5 років тюремного ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Читайте також:Намагався підкупити копів: у Харківській області рецидивіста кинули за ґрати

 

3 травня 2020, 17:00

До теми

^ ^