новини

Побитий у Харкові журналіст Микита Книш відмовився від юридичної допомоги НСЖУ

Книша побили на проспекті Науки

Журналіст Микита Книш, якого побили в ніч на 2 травня на проспекті Науки, відмовився від юридичної допомоги Національної спілки журналістів України в Харківській області, передає  Є Харків! з посиланням на 2day.kh.ua.

Про інцидент, який стався пізно увечері 1 травня, мені стало відомо вранці 2 травня, і я відразу ж зв'язався з потерпілим. Це блогер Микита Книш, працює в ТОВ "Інформаційне агентство "Інформбюро", що видно з бейджика, який потрапив в кадр під час відеозйомки на місці події. Запропонував йому допомогу, але він відмовився, сказав, що вже написав заяву до поліціїї", — заявив Данюк.

У списках НСЖУ Микита Книш не значиться, проте, каже Данюк, "у нього є службове посвідчення, і він має право виконувати редакційне завдання і здійснювати журналістську діяльність".

На своїй сторінці в Facebook Микита Книш написав, що зі здоров'ям у нього все в порядку: 

Пара синців, жити буду. Абсолютно всі речі знайдені без поліції та інших силовиків. Швидше за все, ця історія не матиме продовження".

До цього блогер додав, що не довіряє слідству обласної поліції, на його думку, "вони швидше спробують мене в чомусь звинуватити, ніж допомогти".

Читайте також:Спанієля, якого господар «виховував» табуреткою, не можуть прооперувати

4 травня 2020, 13:00

До теми

^ ^