новини

Харківське комунальне підприємство оштрафували на велику суму

Інспектори виявили ряд порушень екологічного законодавства

Комунальне підприємство "Харківські теплові мережі" оштрафували на величезну суму. Про це повідомили в Держекоінспекції в Харківській області, передає  Є Харків!.

Відзначається, що в листопаді минулого року відбулася планова перевірка Холодногірської і Слобідської філій. У результаті, інспектори виявили ряд порушень екологічного законодавства, а саме: забруднення вод і земель хімічними речовинами; порушення правил ведення первинного обліку кількості вод, що забираються з водних об'єктів і скидаються до них; порушення визначення якості вод, що скидаються; викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади; перевищення нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин стаціонарними джерелами; порушення правил експлуатації газоочисних споруд; порушення вимог щодо поводження з відходами; порушення правил ведення первинного обліку відходів; порушення порядку подання статистичної звітності щодо поводження з відходами.

За даними інспекції, внесено подання в Департамент екології та природних ресурсів ХОДА про анулювання 22 дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та у Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища України на анулювання трьох дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Підприємству загалом пред'явлено шість претензій за розрахований збиток, який запропоновано сплатити в добровільному порядку: за самовільне використання водних ресурсів без дозволу на спеціальне водокористування на суму 66 тис. 272 грн.; за забруднення земельної ділянки вапном на суму 420 тис. 801 грн.; за засмічення земель відходами металобрухту, будівельними відходами, пластиком, рослинними відходами загальною площею 884 кв.м пред'явлено три позови на загальну суму 13 млн 792 тис. 748 грн.

Читайте також:У Харківській області на будівництві амбулаторії присвоїли 600 тисяч - прокуратура

27 травня 2020, 14:17

До теми

^ ^