новини

У харківському метро будуть курсувати поїзди-труби з Китаю

У харківському метро будуть курсувати поїзди-труби з Китаю

Компанія CRRC Tangshan з Китаю показала, як будуть виглядати поїзда-труби, виготовлені спеціально для Харківського метрополітену, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Відомо, що Харків закупить 8 таких п'ятивагонних складів. Забарвлені вони будуть в сірий, фіолетовий, жовтий і синій кольори.

picture

Нагадаємо, для харківської підземки хочуть закупити "поїзда-труби" - цілісні склади без перегородок між вагонами. Дочірня компанія китайської машинобудівної корпорації CRRC, яка є найбільшим в світі постачальником устаткування рейкового транспорту, виграла відкритий міжнародний тендер на поставку поїздів метро для ліній Харківського метрополітену.

Переможець - компанія CRRC Тапдѕһап, що базується в місті Таншань северокитайской провінції Хебей. Угода повинна бути виконана за 35 місяців. КП "Харківський метрополітен" купить у компанії CRRC Тапдѕһап 40 вагонів метро, запасні частини, допоміжні інструменти та комплектуючі сервіси. Зазначається, що розмір замовлених вагонів - 2675 мм в ширину і 3650 мм у висоту. Довжина кожного складу з п'яти таких вагонів - 96,18 м. Склади розраховані на колію 1520 мм і максимальну швидкість руху 80 км/ч.

Читайте також:В міськраді розповіли, скільки потрібно часу, щоб харківське метро відновило свою роботу

27 червня 2020, 09:00

До теми

^ ^