новини

«Чорний список» Євросоюзу: в аеропорті розповіли про долю міжнародних рейсів з Харкова

У прес-службі аеропорту розповіли, що ситуація з коронавірусом і повітряним простором динамічно змінюється

Євросоюз погодив список з 14 країн, громадяни яких можуть в'їжджати в країни ЄС . Однак України в ньому нібито немає. Ми  дізналися, чи зміниться робота Харківського аеропорту, який анонсував міжнародні рейси на липень, передає  Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.

Як розповіли нам в прес-службі аеропорту "Харків", на сьогоднішній день остаточного і єдиного рішення по режиму перетину кордонів для українців в країни ЄС не існує.

Країни ЄС самостійно приймають рішення про обмеження щодо осіб, які можуть перетинати кордон з метою тимчасового перебування на території держави чи транзиту. Виходячи з цього авіакомпанії приймають рішення про відновлення авіасполучення", - пояснюють у прес-службі аеропорту.

Так, наприклад, 19 червня авіакомпанія Wizz Air відновила рейси "Харків-Будапешт" і перевозить тих пасажирів, які на сьогоднішній день володіють необхідними документами для в'їзду в Угорщину згідно з вимогами країни.

У липні ми очікуємо поступове відновлення інших рейсів авіакомпаній Wizz Air і Ryanair, які заявлені в нашому розкладі. Однак, перед плануванням подорожі ми настійно рекомендуємо нашим пасажирам ознайомлюватися з вимогами країни призначення, так як в більшості країн діє обмеження на в'їзд окремих категорій громадян. Найбільш точною інформацією володіють посольства і консульства країни призначення", - кажуть в аеропорту "Харків".

На даний момент ситуація досить динамічно змінюється, тому всіх пасажирів просять стежити за оновленнями.

Читайте також:З Харкова в Європу: WizzAir планує відновити рейси

1 липня 2020, 15:00

До теми

^ ^