новини

Харків'яни вимагають захист від Зеленського

Заявник вважає, що президент Володимир Зеленський повинен втрутитися в ситуацію з побиттям Микити Роженко

Харків'янин Олексій Новак звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням відреагувати на побиття координатора "Партії Шарія" в Харкові Микити Роженка, передає  Є Харків! з посиланням на 2day.kh.ua.

Чоловіку були нанесені тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, а підстави для цього мали політичний підтекст. Згідно статті 3 Конституції України, людина, її життя, здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю. Крім того, статті 34, 36 та 39 Конституції гарантують наявність політичних прав українців, згідно з яким їх не можна переслідувати і принижувати їх гідність", - йдеться в петиції.

Заявник вважає, що президент повинен втрутитися в ситуацію з побиттям Роженка як гарант дотримання прав і свобод громадянина.

Крім того, до президента звернувся ще один мешканець Харкова зі скаргою на політичне переслідування прихильників Шарія. Олександр Колодін розповів про загрози "Нацкорпуса" і бездіяльності поліцейських.

Протягом тижня, після проведення акції під Офісом Президента України, представники "Національного корпусу" оприлюднили відеозвернення з відкритими погрозами в бік прихильників Анатолія Шарія та на представників "Партії Шарія", було скоєно кілька нападів", - пояснив Колодін.

Якщо правоохоронні органи не реагують, має втрутитися президент, вважає автор петиції. Він вимагає від Зеленського "особисто Вашої офіційної позиції з наведених випадків".

Читайте також:У Зеленського на чолі харківського осередку «Слуги народу» поставили голову кінокомпанії

1 липня 2020, 17:00

До теми

^ ^