новини

Під Харковом п'яний поліцейський ледь не втопив дитину

У Харківській області поліцейського можуть звільнити за те, що той кинув маленьку дівчинку, яка не вміє плавати, в річку

У селі Слобожанське на Харківщині п'яний правоохоронець кинув маленьку дівчинку в річку. Про це спочатку розповіла мати дитини, а потім на своїй сторінці в Facebook підтвердив глава Харківської РДА Артур Товмасян, передає Є Харків! з посиланням на kharkov.comments.ua.
 
За даними чиновника, чоловік приїхав на пляж в селі Слобожанське зі своїм другом. У момент, коли приятелі вирішили скупатися в річці, там же знаходилися маленькі діти. Одна з дівчаток привернула увагу чоловіка, який раптово схопив її і кинув у бік середини річки. Як з'ясувалося, дитина практично не вмів плавати і, щоб повернути її, знадобилася допомога відпочиваючих.
 
"На питання, навіщо він це зробив, чоловік відповів: "хотів притопити"", - розповіла мати постраждалої дівчинки Юлія Касимова.
 
 Касимова. Також вона додала, що після події чоловік в якості вибачення запропонував купити переляканій дівчинці морозиво.
Товмасян уточнив, що головний "герой" інциденту працює помічником чергового в Липецькому відділенні поліції.
 
Правоохоронці почали службове розслідування, за результатами якого буде прийматися рішення про звільнення працівника.
 
 

 

7 липня 2020, 09:00

До теми

^ ^